اخبار
۱۳۹۷/۰۶/۲۰          سرویس رایگان برای حضور شهروندان در نمایشگاه کتاب ارومیه

مدیر اجرایی شانزدهمین نمایشگاه سراسری ارومیه گفت: چند دستگاه اتوبوس آماده سرویس دهی رایگان به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب هستند.

به گزارش نای قلم، رسول بابازاده در گفتگویی با اشاره به هماهنگی انجام شده با سازمان اتوبوسرانی شهر ارومیه، جهت ایاب و ذهاب بازدید کنندگان از نمایشگاه کتاب استان اظهار داشت: چند دستگاه اتوبوس در ساعات برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب ارومیه در مسیر کاشانی تا محل برگزاری نمایشگاه در پارک جنگلی، آماده سرویس دهی رایگان به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب هستند.

وی با اشاره به تبلیغات گسترده شهری برای حضور شهروندان در شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب ارومیه گفت: به همین منظور، 100 قطعه پوستر و 25 بنر تبلیغاتی برای نمایشگاه مذکور منتشر و در سطح شهر توزیع شده است.

بابازاده به طرح پیش‌فروش بن کارت الکترونیکی خرید کتاب اشاره و تصریح کرد: این طرح از ١٢ شهریور سال جاری آغاز شده است.

وی گفت: 450 میلیون ریال بن کتاب تا 25 شهریور، روز پایانی این نمایشگاه با هدف ارایه خدمات به علاقه مندان مطالعه توزیع می شود.

مدیر اجرایی شانزدهمین نمایشگاه سراسری ارومیه با اشاره به اینکه بازدیدکنندگان نمایشگاه با ارایه این بن کارت ها از تخفیف 30 درصدی در خرید کتاب برخوردار می شوند، افزود: اعتبار این بن کارت ها برای عموم شهروندان 500 هزار ریال و برای دانشجویان مقطع کارشناسی و بالاتر یک میلیون ریال است.

وی با بیان اینکه 9 کتابفروش در روزهای برگزاری نمایشگاه به فروش کتاب از طریق بن کارت اقدام می کنند، اضافه کرد: اگر مراجعه کننده ای نتوانست کتاب خود را از نمایشگاه پیدا کند می تواند با مراجعه به کتابفروشی های معرفی شده کتاب خود را با همان بن تهیه کند.

بابازاده با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه سال گذشته در سالن مجتمع فرهنگی و هنری ارومیه به علت کوچک بودن فضای غرفه ها و سالن با نارضایتی ناشران و مخاطبان همراه بود، بیان کرد: نمایشگاه امسال در 210 غرفه و سه سالن شامل سالن های شماره یک و 2 برای عرضه کتاب هایی با موضوع عمومی، پزشکی، دانشگاهی، کشاورزی، کودک و نوجوان و هنر و همچنین سالن شماره سه شامل غرفه های آموزشی و برنامه های جنبی از جمله ایستگاه نقاشی کانون پرورش فکری، نقد کتاب و رونمایی کتاب است.

شانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب ارومیه از ساعت 9 تا 12 و 1٦ تا 19 از 20 تا 25 شهریور در محل نمایشگاه های دایمی بین المللی پارک جنگلی ارومیه برگزار می شود.

در این نمایشگاه 144 ناشر به طور مستقیم و 650 ناشر در قالب نمایندگی از سراسر استان های کشور نظیر تهران، قم، مشهد، اصفهان، آذربایجان شرقی، البرز و 20 ناشر و نمایندگی از آذربایجان غربی حضور می یابند و 63 هزار و 550 عنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه می شود.

شانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب ارومیه با همکاری موسسه نمایشگاه های تهران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فرمانداری، استانداری آذربایجان غربی و شهرداری ارومیه و همچنین انتظامی استان برگزار می شود.

انتهای پیام /


دیدنی های آذربایجان غربی
میدان انقلاب ارومیه
قره کلیسای چالدران
مزار شمس تبریزی خوی
تپه حسنلو
پیست اسکی خوشاکوی ارومیه
باغچه جوق ماکو
غار سهولان مهاباد
پل هوایی قطور خوی
مسجد جامع ارومیه

تبلیغات
 
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا