اخبار
۱۳۹۶/۰۷/۲۳          مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها تا 20 آبان است

دبیر دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های کانون صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران گفت: مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره تا 20 آبان‌ ماه امسال تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران، حسن ضابطی افزود: به دلیل استقبال خوب همکاران رسانه‌ای و تماس‌های مکرر روزنامه‌نگاران سراسر کشور با دبیرخانه جشنواره مهلت ارسال آثار تمدید می‌شود.

وی با بیان این که این زمان دیگر تمدید نمی‌شود از کسانی که تمایل دارند در جشنواره شرکت کنند، خواست تا کار ارسال آثار خود به دفتر جشنواره را به روزهای آخر موکول نکنند.

جشنواره امسال شامل رشته‌های خبر، گزارش، یادداشت و سرمقاله، مصاحبه، تیتر، طرح و تصویر، عکس، صفحه‌آرایی و اینفوگرافیک، کاریکاتور است و همچنین بخش ویژه این جشنواره نیز آثار مرتبط با اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

علاقه مندان به شرکت در دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های کانون انجمن‌های صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه این انجمن مراجعه کنند.

قرار است مراسم اختتامیه دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های انجمن، اواخر بهمن ماه امسال با معرفی و تجلیل از برترین ها برگزار شود.

انتهای پیام

دیدنی های آذربایجان غربی
میدان انقلاب ارومیه
قره کلیسای چالدران
مزار شمس تبریزی خوی
تپه حسنلو
پیست اسکی خوشاکوی ارومیه
باغچه جوق ماکو
غار سهولان مهاباد
پل هوایی قطور خوی
مسجد جامع ارومیه

تبلیغات
 
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا