اخبار
۱۴۰۱/۱۰/۱۳          20 اثر به جشنواره شمالغرب ارسال شده است

رییس خانه مطبوعات و رسانه‌های آذربایجان غربی گفت: تا کنون فقط 20 اثر به جشنواره مطبوعات و رسانه‌های شمالغرب کشور از سوی اصحاب رسانه استان ارسال شده است.

به گزارش خبرنگار نای قلم، یوسف پیربوداقی در گفتگوی اختصاصی اظهار کرد: از همکاران فعال رسانه‌ای انتظار می‌رود در فرصت باقی‌مانده در ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره واقع در شهرستان تبریز برابر اطلاع‌رسانی‌های انجام گرفته اقدام کنند.

وی با بیان اینکه آذربایجان غربی یکی از قطب‌های فعال رسانه‌ای در منطقه با ویژگی‌های منحصر به فرد است، حضور پررنگ رسانه‌های استان در این جشنواره را حائز اهمیت دانست و تعداد آثار ارسالی از نظر کمی و کیفی را از وجوه بارز فعالیت‌های رسانه‌نگاران استان برشمرد.

این فعال رسانه‌ای با اشاره به محورهای بخش اصلی جشنواره و محورهای بخش ویژه و قالب‌های مورد نظر جشنواره افزود: اصحاب رسانه استان در هر کدام از محورهای فوق آثار قابل توجهی دارند و حضور آثار ارزشمند روزنامه‌نگاران استان در این جشنواره به یقین بالندگی لازم را خواهد داشت.

 وی در پایان برای همه روزنامه‌نگاران استان در این جشنواره آرزوی توفیق کرد و آمادگی خانه مطبوعات را برای هرگونه همکاری با اصحاب رسانه در این خصوص اعلام کرد.

گفتنی است، شرکت کنندگان می‌توانند آثار تولیدی خود در فاصله اول آذر ۱۴۰۰ تا ۳۰ دی ماه سال جاری را در محورها و قالب‌های اعلامی در سامانه متمرکز جشنواره‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آدرس http://pressfestival.ir بارگذاری کنند.

هر فرد می‌تواند سه اثر در سه قالب به دبیرخانه جشنواره بفرستد و آثار ارسالی باید در یکی از رسانه‌های دارای مجوز از سوی معاونت مطبوعات منتشر شده باشد و رسانه‌های فاقد مجوز و بولتن داخلی ادارات حق شرکت در جشنواره را ندارند.

کد خبرنگار: 983127

انتهای پیام/

 


دیدنی های آذربایجان غربی
میدان انقلاب ارومیه
قره کلیسای چالدران
مزار شمس تبریزی خوی
تپه حسنلو
پیست اسکی خوشاکوی ارومیه
باغچه جوق ماکو
غار سهولان مهاباد
پل هوایی قطور خوی
مسجد جامع ارومیه

تبلیغات
 
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا