اخبار
۱۴۰۱/۰۸/۲۵          شرایط شرکت در نوزدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات اعلام شد

نوزدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات

۱۴۰۱/۰۸/۲۵ ۱۰:۲۲:۰۳

شرایط شرکت در نوزدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات اعلام شد

 

دبیر هیات نظارت بر مطبوعات، ضمن اعلام تمدید مهلت اصلاح وضعیت اعلام وصول رسانه‌‌ها تا ساعت 14 فردا چهارشنبه 25 آبان 1401، جزئیات و شرایط شرکت در نوزدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات را اعلام کرد.

به گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، سیدعلاالدین ظهوریان ضمن اعلام تمدید مهلت اصلاح وضعیت اعلام وصول رسانه‌ها تا ساعت 14 روز چهارشنبه 25 آبان 1401، جزئیات و شرایط شرکت در نوزدهمین دوره  انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات را به شرح زیر اعلام کرد:

 

1.     زمان برگزاری انتخابات روز یکشنبه 29 آبان ماه 1401 از ساعت 10 تا 16 است.

2.     انتخابات بصورت الکترونیک برگزار می شود. مدیران مسئول واجد شرایط با مراجعه به صفحه کاربری خود در سامانه، امکان شرکت در انتخابات را خواهند داشت.

3.     در روز برگزاری انتخابات، کلیه دسترسی‌ها به سامانه مسدود خواهد بود و فقط مدیران مسئول واجد شرایط شرکت در انتخابات، امکان ورود به سامانه و ثبت رای دارند‌.

4.     برای مشاهده سوابق اجرایی نامزدها با مراجعه به بخش مربوطه در صفحه انتخابات سامانه جامع رسانه‌های کشور، با انتخاب و کلیک بر روی نام نامزد، صفحه مربوطه نمایش داده خواهد شد .

5.     در زمان ورود به سامانه برای شرکت در انتخابات، نباید بر روی سیستم رایانه یا تلفن همراه vpn فعال باشد. در غیر اینصورت امکان دسترسی به سامانه میسر نخواهد بود.

6.     مرورگر پیشنهادی برای کار با سامانه  Firefox  است. در صورت بروز مشکل با دیگر مرورگرها حتما از این مرورگر استفاده کنید.

7.     در صورت فراموشی نام کاربری می‌توانید کدملی خود را به عنوان نام کاربری انتخاب کنید و چنانچه رمز عبور خود را فراموش کرده اید از گزینه "فراموشی رمز عبور" در سامانه استفاده کنید.

8.     در صورتی که یک شخص مدیرمسئول چند رسانه باشد، تنها یکبار امکان ثبت رأی خواهد داشت.

9.      پس از ثبت رأی باید حتما پیام "ثبت رأی شما با موفقیت انجام شد" را مشاهده کنید، در غیر اینصورت ثبت رأی انجام نشده است.

10.   پس از ثبت رأی امکان تغییر یا حذف آن به هیچ عنوان وجود ندارد.

11.   پس از پایان زمان رأی گیری امکان ثبت رأی وجود ندارد و کلید ثبت رای فقط تا ساعت مقرر فعال است.

12.  ساعت و مهلت ثبت رأی در سامانه قابل مشاهده است.

13.  شماره تماس ستاد انتخابات برای پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی 84095235 است.

 انتهی پیام/


دیدنی های آذربایجان غربی
میدان انقلاب ارومیه
قره کلیسای چالدران
مزار شمس تبریزی خوی
تپه حسنلو
پیست اسکی خوشاکوی ارومیه
باغچه جوق ماکو
غار سهولان مهاباد
پل هوایی قطور خوی
مسجد جامع ارومیه

تبلیغات
 
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا